پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به منظور ایجاد و گسترش و همفکری و همکاری های آموزشی – پژوهشی فی مابین و از آنجا که همکاری و ارتباط دانشگاه‌ ها و موسسات آموزش عالی با سازمان ‌ها و مراکز تحقیقاتی می‌تواند به ارتقاء کمی و کیفی اهداف و برنامه ‌های مشترک یاری رساند، مرکز آموزش عالی کاشمر و هواشناسی استان خراسان رضوی تفاهم نامه همکاری امضاء نمودند.

 به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان خراسان رضوی، هدف از امضاء این تفاهم نامه طرفین حد اعلای تلاش خویش را در جهت گسترش توان ملی در حل مشکلات و معضلات علمی – تحقیقاتی موضوع این تفاهم نامه و نیل به خودکفایی ملی مبذول داشته و از هیچ کوششی در این جهت خودداری نخواهند نمود.

اجرای پروژه های تحقیقاتی و کاربردی موردنیاز و مشترک تا مرحله تبیین دانش فنی، برگزاری سمینارها، دوره های تخصصی و کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، تبادل اطلاعات موردنیاز، بررسی میزان نیاز به فن آوری های نوین توسط کارشناسان طرفین و برنامه ریزی جهت نیل به به موارد اولویت دار، هدایت و حمایت از پایان نامه های تحصیلی به ویژه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در راستای نیازهای تحقیقاتی آن دانشگاه و متناسب با طرح های تحقیقاتی جاری و قابل انجام، تدوین و تالیف اسناد و مدارک علمی و تبادل آنها، استفاده متقابل از کتابخانه ها و فیلم های عمومی، انجام امور مطالعاتی و امکان سنجی موردنیاز و ... از موارد مهم این تفام نامه است.

این تفاهم نامه در 6 ماده و در 2 نسخه تنظیم شده و از تاریخ امضاء به مدت دو سال اعتبار دارد.