پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان خراسان رضوی، شنبه 7 مهر 1397 دکتر سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و رضویه و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و هیئت همراه از اداره کل هواشناسی استان بازدید نمودند.

دکتر محسن عراقی زاده، مدیرکل هواشناسی استان ضمن معرفی اداره کل و ارائه عملکرد هواشناسی به بیان مسائل و مشکلات اعتباری هواشناسی و گزارشی از پروژه های نیمه تمام و پروژه رادار و توسعه هواشناسی در سطح استان و اهداف سازمانی و اجرائی در شهرستان سرخس برای سال های 97 و 98 پرداخت.

در ادامه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های مدیریت و کارکنان اداره کل هواشناسی استان، درجهت رفع کمبودها و مشکلات و تقویت اعتبارات این اداره کل و راه اندازی ایستگاه جاده ای مرزداران و دیتالاگر ابمال و شروع ساخت و راه اندازی اداره پایش جوی شهرستان سرخس قول همکاری داد.

در خاتمه مقرر شد مشکلات و مسائل مطروحه در نشستی با حضور مدیرکل استان و نماینده حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و رضویه و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در سازمان هواشناسی کشور مورد بررسی بیشتر قرار گرفته و پیگیری های لازم از طریق سازمان و وزارتخانه صورت پذیرد.