پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

پیام تسلیت مدیرکل به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم الحرام 1440 هجری قمری

محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است. امام خمینی

فرا رسیدن ماه محرم و تاریخ غم بار تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان حضرت امام حسین علیه السلام و یاران با وفایش را به مسلمانان، آزادی خواهان، مردم شریف استان و همه همکاران عزیز و شیفتگان آن حضرت تسلیت می گوییم.

محرم آمد تا آوای فداکاری و مقاومت در برابر بیداد را در جهان هستی طنین افکند و طلسم استکبار را در هم شکند و شعار «هیهات من الذّله» را عملی سازد .

دژ استواری که آدمی را در برابر خطا و گناه و پلیدی و زشتی حفاظت می کند تقوا است و امام حسین علیه‌السلام بهترین آموزگاری است که عملاً آموخت تقوا، گوشه نشینی و عزلت و دوری از جامعه نیست؛ بلکه موهبتی است که با بصیرت، دانایی و ستیز دائم با هواهای نفسانی و مفاسد اجتماعی به دست می آید. امام حسین بن علی علیه السلام مظهر تقوای الهی و نمونه اعلای وارستگی و پارسایی است و باید تقوای حقیقی را در مکتب حسینی بیاموزیم و آموزه های عاشورا را الگوی رفتارمان سازیم.

در این مقطع تاریخی که فرهنگ عاشورایی الگوی تامه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است باید با استفاده از فضایل معنوی و بصیرت افزایی و پیروی از رهنمودهای مقام عظمای ولایت این فرصت را مغتنم شمرده و آن را سرمشق و الگوی خود در مبارزه با توطئه های استکبار تا ظهور حکومت جهانی مظهر عدل و قسط، قائم آل محمد(ص) قرار دهیم .    

بدینوسیله فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و برادر بزرگوارش حضرت ابالفضل العباس (ع) و یاران با وفایش را به حضرت ولی عصر و شیعیان آن حضرت و همکاران عزیز تسلیت عرض می نمایم .