پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان خراسان رضوی، همایش ملی "چالش‌های آب در شرق کشور، نقش مردم و تدابیر حاکمیت" طی روز‌های ششم و هفتم مرداد ماه جاری با حضور وزیر نیرو، مدیران ارشد این وزارتخانه، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، استانداران و فرمانداران استان های شرق کشور و نیز گروهی از کارشناسان و متخصصان دانشگاهی حوزه آب در استان های خراسان رضوی ، خراسان جنوبی ، سیستان و بلوچستان به میزبانی شرکت آب منطقه ‌ای خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

در این همایش 2 روزه نحوه تأمین پایدار منابع آب برای جمعیت 3 استان شرقی با توجه به کاهش نزولات جوی، بروز خشکسالی های پیاپی، کاهش سرانه منابع آب تجدیدپذیر و محدودیت شدید منابع آبی با هدف تبیین چالش های پیش رو و هم اندیشی برای راهکارهای برون رفت از بحران و سیاست گذاری های نوین در حوزه های مختلف تامین ، توزیع ، برداشت و مصرف منابع آبی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بیانیه پایانی همایش در مراسم پایانی آن در قالب 12 بند توسط دبیر همایش قرائت شد و پس از آن مورد تصویب مسئولان ارشد شرکت کننده رسید.