پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان خراسان رضوی، در بازدید سبحانی فر نماینده شهرستان های سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از هواشناسی سبزوار، وی با خدمات کلی سازمان هواشناسی و نیز فعالیت های اداره سبزوار در زمینه های مختلف مانند سامانه اطلاع رسانی هواگو (تلفن گویای 134) ، چگونگی ارائه خدمات به فرودگاه سبزوار در جهت افزایش ضریب ایمنی هوایی، فعالیت های ایستگاه بین المللی سبزوار، اطلاعات و آمارشبکه وسیع ایستگاه های موجود (46 ایستگاه از انواع مختلف) آشنا شد.

 عطار سیاح رییس اداره هواشناسی سبزوار مساعدت بیشتر نمایندگان مجلس در زمینه گسترش فعالیت های هواشناسی و کمک به ارتقاء شبکه ایستگاه های هواشناسی را خواستار شد.

در ادامه سبحانی فر ضمن تشکر و قدردانی از خدمات و فعالیت های گسترده هواشناسی بویژه توجه بیش از پیش به مقوله اطلاع رسانی و کاهش اثرات مخاطرات جوی بر مردم و زیرساخت های کشور، قول همکاری در جهت تقویت اعتبارات هواشناسی را داد.

 در خاتمه مقرر گردید مشکلات و مسائل مطروحه در جلسه ای در سازمان هواشناسی کشور که با حضور مدیر کل هواشناسی استان تشکیل خواهد شد مورد بررسی بیشتر قرار گرفته و در جهت کاهش آن پیگیری لازم از طریق سازمان مبذول گردد.