پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان رضوی، راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس با حضور مدیرکل و کارکنان اداره کل، جمعه 18 خرداد 1397 ساعت 10صبح از میدان پانزده خرداد و خیابان امام رضا (ع) به سمت حرم مقدس امام هشتم آغاز و با قرائت قطعنامه و شرکت در نماز جماعت حرم مطهر رضوی پایان یافت.

بیش از ۵ هزار و ۳۰۰ عکاس، خبرنگار و تصویربردار داخلی و خارجی راهپیمایی روز قدس را در سراسر کشور پوشش خبری و رسانه‌ای دادند که از این تعداد بیش از ۱۶۰ نفر از رسانه ‌های خارجی از شبکه‌ های مختلف رادیو و تلویزیونی و روزنامه‌ها و خبرگزاری های مختلف در این مراسم حضور داشتند. 

به گفته رئیس ستاد انتفاضه و قدس ، شعار مراسم امسال، «روز جهانی قدس»، «پیروزی جبهه مقاومت، شکست فتنه آمریکایی-صهیونیستی» و «عزم ملت فلسطین برای بازگشت» انتخاب شده است. 

شعار اصلی راهپیمایان روز قدس امسال، همچون سال‌های گذشته، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود و خائنین منطقه به ویژه  مزدوران تکفیری و داعش و تداوم شعار آزادی فلسطین و قدس بود.

در پایان راهپیمایی امسال، قطعنامه پایانی قرائت و نماز جمعه در روز جهانی قدس اقامه شد.