پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

پیرواطلاعیه شماره 34 مورخ 96/12/03،

تقویت هسته بارشی سامانه ناپایدار فعال در استان، از فردا (یکشنبه 96/12/06) تا اواسط وقت روز دوشنبه (96/12/07) باعث تشدید وقوع بارش‌های رگباری توام با رعدوبرق با احتمال بارش تگرگ و وزش باد شدید موقتی در سطح استان خواهد شد، لذا احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل‌های استان طی این مدت وجود دارد. همچنین پیش‌بینی می‌شود در نواحی سردسیر و کوهستانی بارش بصورت باران و برف حادث گردد.

  • بیشترین حجم بارش در بازه زمانی اوایل وقت تا اواسط روز فردا (یکشنبه 96/12/06) در نواحی غربی و مرکزی پیش‌بینی می‌شود و از بعداز ظهر فردا حجم بارش در نواحی جنوبی و جنوب شرق بیشتر از سایر نقاط خواهد بود.
  • با توجه به تشکیل مه و کاهش دید، بارش باران و برف و لغزندگی سطوح، احتمال اختلال در سیستم حمل و نقل جاده‌ای استان دور از انتظار نیست.
  • در شهرستان مقدس مشهد، بیشترین حجم بارش از اوایل وقت فردا(یکشنبه 96/12/06) و از نواحی غرب و جنوب غرب آغاز شده و بتدریج کل شهرستان تحت تأثیر سیستم قرار گرفته و احتمال آبگرفتگی در مناطق مختلف وجود دارد.