پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

پیرواطلاعیه شماره 33 مورخ 29/11/96 ، به استحضار می‌رساند تقویت هسته بارشی سامانه ناپایدار فعال در استان، از بعدازظهرامروز (دوشنبه 96/11/30) تا فردا(سه شنبه 96/12/01) باعث تشدید وقوع بارش‌های رگباری توام با رعد و برق با احتمال بارش تگرگ و وزش باد شدید موقتی در سطح استان خواهد شد، لذا آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل‌ها بویژه در نیمه شمالی استان وجود دارد. ضمن اینکه از امشب در نواحی سردسیر و کوهستانی بارش ها بشکل باران و برف پیش بینی می شود که با توجه به شدت وزش باد احتمال کولاک برف، کاهش دید، لغزندگی معابر و همچنین اختلال در سیستم حمل و نقل استان وجود دارد.

  • طبق تحلیل مدل های هواشناسی ، بیشترین حجم بارش در شهرستان های کلات ، سرخس ، چناران ، ارتفاعات بینالود و هزار مسجد ، آبریز سدکارده ، اطراف شهرستان درگز ، صالح آباد ، فریمان ، کوهسرخ و کاخک گناباد پیش بینی می شود.
  • در شهرستان مقدس مشهد ، بیشترین حجم بارش در بازه زمانی امشب تا ظهرفردا(سه شنبه 96/12/01) حادث خواهد شد که پیش بینی می شود در آغاز فعالیت سیستم، بارش در نواحی شمالی و غربی از حجم بیشتری برخوردار باشد که بتدریج مناطق شرق و جنوب شرق شهرستان نیز تحت تأثیر قرار گرفته و احتمال آبگرفتگی در مناطق مختلف دور از انتظار نخواهد بود.