پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان رضوی، در پیام دکتر محسن عراقی زاده مدیرکل هواشناسی استان در گرامیداشت روز جهانی هواشناسی آمده است :
23  مارس از طرف سازمان هواشناسی جهانی بعنوان روز جهانی هواشناسی نامگذاری شده است. این سازمان شعار 23 مارس 2021 را " اقیانوس، وضع هوا و اقلیم ما " اعلام کرده است. بی شک باگذشت سالها از نامگذاری این روز، دنیای پیشرفته امروزی از نقش تعیین کننده علم تخصصی و کاربردی هواشناسی در حوزه های مختلف زندگی بشری و اهمیت بهره گیری از آن آگاهی یافته و به نوعی تکنولوژی هواشناسی با تکیه بر پیش بینی پدیده های جوی و تغییرات آب و هوایی، بسیاری از امور تخصصی و عمومی روزانه انسان ها را به خود وابسته کرده است.
اینجانب ضمن تبریک این روز به همکاران اداره کل هواشناسی استان، جامعه هواشناسان و کلیه کسانی که در این زمینه فعالیت می کنند، توفیق روزافزون این قشر فعال و پویا را در مسیر تحقق اهداف ایران اسلامی از درگاه ایزد منان خواستارم.