پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان رضوی، در جلسه بررسی مخاطرات سیل استان که با حضور اعضا یکشنیه 10 اسفند 99 در محل استانداری برگزار شد، درخصوص گزارش دستگاه های اجرایی از اقدامات مرتبط با کنترل سیل در سال 1399، بررسی اقدامات موردنیاز به منظور افزایش میزان آمادگی دستگاه های اجرایی در برابر سیلاب های احتمالی بهار 1400 و ... بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه دکتر محسن عراقی زاده مدیرکل هواشناسی استان پس از اعلام گزارش پیش بینی فصلی، بارش و دما در ماه های آینده، درخصوص برنامه های ذیربط سالیانه و پروژه های پیشنهادی مرتبط با هواشناسی از محل اعتبارت سیل از جمله: بازسازی تجهیزات و ابنیه ایستگاه های هواشناسی، توسعه سیستم های فن آوری اطلاعات و ارتباطات و خرید و تجهیز ادوات فنی، هواشناسی و اداری و .... توضیحات لازم را ارائه نمود.

در ادامه مهندس محسن نجات مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی و سایر دستگاه های اجرایی از صدور پیش بینی ها و اطلاع رسانی های به موقع و دقیق اداره کل هواشناسی استان تقدیر و تشکر نمودند.