پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان خراسان رضوی، در دیدار مجید هاشمی رئیس اداره مخابرات بردسکن با جواد مصطفوی رئیس اداره هواشناسی شهرستان مشکل قطع شدن خطوط مخابرات اداره در هنگام قطع برق و اختلال در ارسال گزارشات جوی از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت و رئیس اداره مخابرات جهت برطرف شدن مشکل خطوط اداره که به علت استفاده از کافوی نوری و هزینه زیاد تهیه باطرهای آن است قول مساعد در کوتاه ترین زمان ممکن را داد که جهت رفع آن اقدام شود.

 در ادامه رئیس اداره مخابرات بردسکن با توجه به حساسیت هشدارهای هواشناسی از اطلاع رسانی به موقع و سریع به صورت پیامک و ارسال در شبکه دولت تقدیر و تشکر نمود و یادآور شد که این پیش بینی ها در جلوگیری از بروز خسارات به پروژه ها و سیستم های این اداره کمک شایانی می کند.

جواد مصطفوی رئیس اداره هواشناسی بردسکن نیز از همکاری اداره مخابرات شهرستان درخصوص پیگیری رفع قطعی ها و نواقص خطوط مخابرات هواشناسی در طول سال که در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود تقدیر و تشکر نمود.