پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان رضوی، پنجاهمین جلسه کارگروه اجرایی و اضطراری کاهش آلودگی هوای استان در سالن اجتماعات شهید سردار سلیمانی استانداری خراسان رضوی و با حضور اعضای این کارگروه برگزار شد.

در این نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و رئیس کارگروه اجرایی و اضطراری کاهش آلودگی هوای خراسان رضوی طی سخنانی اظهار داشت: انتشار ویروس کرونا فرصت مناسبی برای بهبود و توسعه زیر ساخت های مجازی و استفاده از سامانه های وب سرویس بوده است که با کاهش تردد های غیر ضروری و حضور فیزیکی مراجعین به سازمان ها نقش مهمی در کاهش آلودگی هوا داشته است.

در ادامه مدیرکل هواشناسی خراسان رضوی ضمن ارائه گزارش آب و هوایی استان، به سوالات تخصصی درخصوص موضوع آلودگی هوای شهر مشهد مقدس پاسخ داد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی نیز با مروری بر دستاوردهای کارگروه کاهش آلودگی هوای استان و ارائه گزارشی از روند اجرای مصوبات جلسات پیشین این کارگروه، به تبیین اقدامات مورد انتظار دبیرخانه از دستگاه های عضو این کارگروه برای کاهش آلودگی هوای استان پرداخت.

شایان ذکر است در این جلسه سایر اعضای کارگروه، گزارش فعالیت های اجرایی خود را در راستای کاهش آلودگی هوای شهر مشهد بیان نمودند.