پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان رضوی؛ در نشست دکتر علی اصغر عنابستانی نماینده مردم سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد در مجلس شورای اسلامی با دکتر محسن عراقی زاده مدیرکل هواشناسی استان و رئیس پژوهشکده اقلیم شناسی مشهد، موضوعات متعددی از جمله تغییرات اقلیمی و آب و هوایی مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد نمایندگان غرب خراسان از طرح‌ های اساسی پژوهشکده اقلیم شناسی مشهد حمایت کنند.

همچنین با توجه به وسعت منطقه غرب خراسان رضوی و لزوم توسعه ایستگاه های هواشناسی، دکتر عنابستانی پیگیر مطالبات مردمی این حوزه در ارتباط با مشکلات و درخواست های آب و هوایی شد و مقرر گردید در این خصوص نسبت به افزایش اعتبارات و تامین منابع مالی، راهکار های اجرایی و حمایت های موثر ارائه گردد.

در خاتمه مقرر شد که اداره کل هواشناسی با همکاری اداره کل فرودگاه های استان خراسان رضوی به فوریت نسبت به تجهیز و استقرار هواشناسی فرودگاه سبزوار اقدام کنند.

شایان ذکر است، راه اندازی مرکز بزرگ کالیبراسیون شرق کشور در سبزوار از پروژه های مهم در زمینه هواشناسی بوده که با حمایت و پیگیری های دکتر عنابستانی در آینده ی نزدیک عملیاتی و اجرا خواهد شد.