پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

هشدار شماره 30 مورخ 99/08/17 سطح زرد مرکز پیش‌بینی این اداره کل در خصوص نفوذ و گسترش سامانه ناپایدار جوی از فردا یکشنبه  99/08/18 به استان ؛ که با جریانات سرد و مرطوب شمالی همراه بوده و موجب افزایش ابرناکی، افزایش شدت وزش باد، کاهش محسوس دما همچنین بارش‌های پراکنده ( بویژه در نیمه شمالی استان ) خواهد شد تقدیم حضور می‌گردد.

- توصیف ناپایداری مورد انتظار:

الف ) افزایش ابرناکی، کاهش محسوس دما ( کاهش بین 8-6 درجه سلیسوس )، افزایش شدت وزش باد، وقوع بارش‌های رگباری در برخی از نقاط توام با رعد و برق ( بویژه در نیمه شمالی ) همچنین تشکیل مه و کاهش میدان دید در محورهای سردسیر و کوهستانی استان.

- منطقه اثر:

الف ) کاهش محسوس دما در غالب نقاط

ب ) وقوع بارندگی تا روز دوشنبه ( 99/08/19) در نیمه شمالی استان و از روز چهارشنبه ( 99/08/21) تا پایان هفته جاری گسترش بارندگی در غالب نقاط استان.

- زمان شروع: از یکشنبه  99/08/18                         زمان پایان: بطور متناوب تا پایان هفته جاری  

- توصیه: تمهیدات لازم به منظور جلوگیری از بروز خسارات احتمالی نسبت به کاهش دما، کنترل و تنظیم دمای گلخانه‌‌ها، مرغداری‌ها و دامداری‌ها و مراکزی که تولیدات آن‌ها نسبت به تغییرات دمایی آسیب پذیرند. همچنین اقدامات لازم به منظور جمع آوری محصولات کشاورزی دپو شده .