پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان رضوی، در دیدار مدیرکل هواشناسی استان با مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی که در محل فرودگاه مشهد انجام شد، دکتر محسن عراقی زاده درخصوص مسائل و مشکلات موجود از جمله: کاهش اشراف کارشناسان همدیدی به باند پرواز به دلیل ساخت تأسیسات در اطراف ایستگاه، لزوم احداث ساختمان دیدبانی در موقعیت مناسب، برقراری ارتباط شبکه ای بین برج مراقبت پرواز و ایستگاه سینوپتیک فرودگاهی مشهد و جایگزینی سامانه هواشناسی خودکار فرودگاهی وایسالا به بحث و تبادل نظر پرداخت و مقرر شد پیگیری های لازم از طریق هواشناسی صورت پذیرد.

مهندس محمود امانی بنی مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی نیز ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و اطلاع ‌رسانی ‌های به ‌موقع هواشناسی، درخصوص مسائل و مشکلات موجود قول همکاری و مساعدت داد.

در ادامه دستگاه تخصصی و مهم سنجنده های آر وی آر وایسالا در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد راه اندازی شد. این سامانه با حمایت ریاست محترم سازمان هواشناسی کشور و نظر به اهمیت فرودگاه مشهد مقدس و به جهت افزایش امنیت پرواز مسافران، زائرین و مجاورین امام رئوف شیعیان تامین و به این استان اهدا شده است.