پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان خراسان رضوی، مدیرکل هواشناسی خراسان رضوی و هیات همراه شنبه 5 مهر 1399 همزمان با ششمین روز از بزرگداشت هفته دفاع مقدس از نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت که به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برپاشده است بازدید نمودند.

دکتر محسن عراقی زاده با حضور در بخش های مختلف نمایشگاه از غرفه ها و نیز ادوات و تجهیزات جنگی و دفاعی مستقر در این نمایشگاه بازدید نمود و در هر بخش مسوولان با ارائه توضیحاتی وی را در جریان پیشرفت ها و دست آوردهای نظامی و دفاعی ایران اسلامی قرار دادند.

نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت مشهد با حضور 43 دستگاه دولتی و تشکل ها، نیرو های نظامی و با ارائه آخرین دست آوردها، فعالیت ها و مباحث مربوط به دفاع مقدس اعم از تجهیزات و ادوات دفاعی و جنگی، خودرو های نظامی، فعالیت های فرهنگی، آثار و تصاویر شهدا و ... تا پایان هفته دفاع مقدس در معرض دید عموم قرار گرفته است.