پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان خراسان رضوی، دکتر هاجر چنارانی نماینده حوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و هیات همراه از اداره کل هواشناسی استان بازدید نمودند.

دکتر محسن عراقی زاده، مدیرکل هواشناسی استان ضمن معرفی اداره کل و ارائه عملکرد هواشناسی، به بیان مسائل و مشکلات اعتباری هواشناسی و گزارشی از پروژه های نیمه تمام و پروژه رادار و توسعه هواشناسی در سطح استان و اهداف سازمانی و اجرائی برای سال های 1399 و 1400 پرداخت.

در ادامه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های مدیریت و کارکنان اداره کل هواشناسی استان، درجهت رفع کمبودها و مشکلات و تقویت اعتبارات این اداره کل و راه اندازی ایستگاه های هواشناسی در سطح استان قول همکاری داد.

در خاتمه مقرر شد مشکلات و مسائل ذیربط با همکاری و هماهنگی سایر نمایندگان محترم مجلس مورد پیگیری و بررسی بیشتر قرار گیرد.