پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

هشدار شماره 18 مورخ  99/04/11  مرکز پیش‌بینی این اداره کل در خصوص افزایش شدت وزش باد توام با گردوخاک با احتمال بروز خسارت و افزایش غلظت گردوغبار همچنین کاهش کیفیت هوا در سطح استان از عصر امروز چهارشنبه ( 99/04/11) تا اواسط هفته آتی تقدیم حضور می‌گردد.

- توصیف ناپایداری مورد انتظار:

   تغییر گرادیان فشار هوا که افزایش شدت وزش باد همراه با گردوخاک و احتمال بروز خسارت را تا اواسط هفته آینده در پی خواهد داشت.

- منطقه اثر:

   الف: افزایش شدت وزش باد از عصر امروز ( 99/04/11) تا اواسط هفته آتی بخصوص فردا پنجشنبه (99/04/12) بتناوب در تمامی نقاط استان ( منجمله شهرستان بجستان و خواف )

   ب: افزایش شدت وزش باد طی روزهای جمعه ( 99/04/13)، شنبه ، یکشنبه و دوشنبه هفته آتی (14-15 و 99/04/16) بویژه در نیمه جنوبی و نوار شرقی استان ( منجمله شهرستان تایباد و خواف )

- اثر مخاطره: احتمال بروز خسارت و آسیب به سازه‌های موقت و کاهش کیفیت هوا در غالب نقاط استان بویژه نیمه جنوبی و نوار شرقی

- بازه زمانی فعالیت سامانه : تا اواسط هفته آینده

- توصیه: پرهیز از صعود به ارتفاعات و تمهیدات لازم به منظور جلوگیری از بروز خسارات احتمالی به جهت افزایش شدت وزش باد، خودداری از سفرهای غیر ضروری درون شهری (بویژه افراد حساس، سالمند و کودکان).