پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان خراسان رضوی، دکتر محسن عراقی زاده مدیرکل هواشناسی استان طی پیامی، عید سعید فطر را به همکاران اداره کل و خانواده های محترم ایشان و ملت شریف ایران تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکر خدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه ای از تقوی بر گرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند؛ همان بندگان مومنی که با روزه داری، تلاوت قرآن و اقامه نماز همراه و هم نفسشان در این ایام مبارک بود.

عید فطر، روزی است که همه مسلمانان جهان در کنار یکدیگر به نماز می ایستند و به عبادت خداوند متعال می پردازند و کام خویش را با حلاوت ذکر او شیرین می کنند و عید فطر، نمادی از وحدت مسلمانان است، وحدتی که سبب ذلت و ناامیدی شیطان و نیز خواری استکبار و دشمنان اسلام می شود.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، عید سعید فطر را به پیشگاه حضرت ولی عصر (ع)، رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)، همکاران اداره کل استان و خانواده های محترم ایشان و ملت شریف ایران تبریک عرض نموده و از خداوند متعال رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.