پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان خراسان رضوی، دکتر محسن عراقی زاده با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا افزود: وضعیت بارشها در بهار و زمستان سال ۹۸ در تمامی نقاط استان خراسان رضوی با ترسالی همراه بوده است.
وی با اشاره به وضعیت بارشهای استان در دیگر فصل های سال ۹۸ ادامه داد: در تابستان سال گذشته بارشها در بیشتر نقاط استان خراسان رضوی شرایط عادی نسبت به دوره آماری بلند مدت داشته است درحالی که طی این مدت شهرستانهای مشهد، چناران، تربت‌جام و گناباد با ترسالی همراه بوده‌اند اما شهرستان خواف شرایط خشکسالی را سپری کرده است.
وی اضافه کرد: در پاییز سال گذشته وضعیت بارشها در بیشتر نقاط استان شرایط طبیعی داشته است در حالی که در شهرستانهای تربت‌جام، نیشابور و فریمان ترسالی و شهرستان سرخس در این فصل با خشکسالی همراه بوده است. 
مدیرکل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بررسی وضعیت بارشها در استان خراسان رضوی به تفکیک ماه ‌ها در سال گذشته نشان می‌دهد که در ماه‌ های فروردین، خرداد، تیر، مرداد، شهریور، دی، بهمن و اسفندماه بیشتر مناطق استان شرایط ترسالی را سپری کرده ‌اند.