پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

اطلاعیه شماره 40 مورخ 98/11/12 مرکز پیش‌بینی این اداره کل در خصوص زمان گسترش و نحوه تأثیرگذاری سامانه بارشی به استان جهت استحضار به حضور ارسال می‌گردد.

- توصیف ناپایداری مورد انتظار: گسترش و استقرار سامانه بارش‌زا از بعدازظهر امروز شنبه  ( 98/11/12) در استان، افزایش ابرناکی توأم با افزایش شدت وزش باد ( بعضی ساعات وزش باد شدید ) همراه با بارش باران و برف، در غالب نقاط استان بهمراه کاهش دما، تشکیل مه و کاهش دید .

- زمان شروع: اواخر وقت امروز شنبه (98/11/12)

- نوع مخاطره: وزش باد شدید، با بارش باران و برف، کولاک برف ، کاهش دما (5 تا 7 درجه سلسیوس) و اختلال در سیستم حمل و نقل استان

- منطقه اثر: غالب نقاط استان .

- زمان پایان: اوایل وقت روز دوشنبه (98/11/14)

- اثر مخاطره: احتمال بروز خسارت ناشی از وزش باد شدید، آبگرفتگی در نواحی مستعد استان (در شهرستان ها و توابع  سرخس، کلات نادر، فریمان و تربت حیدریه همچنین غرب درگز، شمال تربت جام و نواحی شرقی مشهد)، کولاک برف، کاهش دما، لغزندگی معابر و اختلال در سیستم حمل و نقل استان

 توصیه: در نظر گرفتن تمهیدات لازم و بهمراه داشتن تجهیزات زمستانی، خودداری از سفرهای غیر ضروری، عدم تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیلها، عدم صعود به ارتفاعات و مناطق کوهستانی (بویژه عملیات کوهنوردی)

- زمان بروزرسانی:  شنبه  98/11/12