پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

اطلاعیه شماره 36 مورخ 98/10/09 مرکز پیش‌بینی این اداره کل در خصوص زمان گسترش و نحوه تأثیرگذاری سامانه بارشی به استان از اوایل وقت فردا سه‌شنبه (98/10/10) جهت استحضار به حضور ارسال می‌گردد.

- توصیف ناپایداری مورد انتظار: با توجه به تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی از روز سه‌شنبه (98/10/10) استان تحت تأثیر سامانه‌ای بارش‌زا قرار خواهد گرفت. که با گسترش این سامانه تا روزهای پایانی هفته جاری بطور متناوب شاهد بارش برف و باران در سطح استان خواهیم بود .

- زمان شروع: سه شنبه (98/10/10).

- نوع مخاطره: احتمال آبگرفتگی در بخشهایی از نیمه جنوبی، بارش برف و باران در نواحی سردسیر و محورهای کوهستانی استان، افزایش شدت وزش باد با احتمال کولاک برف، تشکیل مه و کاهش دید همچنین لغزندگی محورها .

- منطقه اثر: غالب نقاط استان .

- زمان پایان: تا عصر پنجشنبه  (98/10/12)   

- اثر مخاطره: با توجه به رگباری بودن بارش‌ها در سطح استان، احتمال آبگرفتگی و ایجاد رواناب و سیلاب بویژه برای نیمه جنوبی پیش‌بینی می‌شود ضمن اینکه با استقرار کامل سیستم انتظار می‌رود بارش در نواحی سردسیر و کوهستانی استان بشکل بارش برف و باران رخ دهد.

 توصیه: در نظر گرفتن تمهیدات لازم و بهمراه داشتن تجهیزات زمستانی، خودداری از تردد و توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیلها همچنین توجه به بولتن‌های پیش‌بینی هواشناسی و اطلاعیه‌ها طی روزهای آتی .

- زمان بروزرسانی:  دوشنبه  98/10/09