پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان رضوی، دکتر محسن عراقی‌زاده در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گزارشهای تصویری روزانه هواشناسی خراسان رضوی پیش از این فقط از طریق صدا و سیما در این استان منتشر می‌شد اما ظرف یک ماه اخیر انتشار این گزارشهای ویدئویی در ایرنای خراسان رضوی در حال انجام است.
وی ادامه داد: در گزارشهای تصویری هواشناسی خراسان رضوی اطلاعات وضعیت جوی، میزان بارش‌، اطلاعیه‌ها و هشدارها توسط کارشناسان مرکز پیش‌بینی اداره‌ کل هواشناسی به صورت روزانه ارائه می‌شود.
شایان ذکر است، هواشناسی خراسان رضوی دارای ۲۸ ایستگاه سینوپتیک اصلی و خودکار در شهرستانهای مختلف این استان است. 

استان شش میلیون و ۴۰۰ هزار نفری خراسان رضوی گذشته از افتخار میزبانی حرم مطهر حضرت ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا (ع) در مشهد که سالانه مقصد سفر میلیونها زائر از اقصی نقاط ایران و جهان است، در بخشهای حمل و نقل جاده‌ای و هوایی و نیز حوزه کشاورزی از فعالترین استانهای کشور محسوب می‌شود.

بر همین اساس انتشار و ارائه منظم و بهنگام گزارشهای هواشناسی در خراسان رضوی مورد توجه و استفاده عملی طیف گسترده‌ای از اقشار مختلف مردم است.