پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان رضوی، دکتر محسن عراقی زاده مدیر کل هواشناسی استان و هیات همراه، یکشنبه 20 مرداد 98 با حضور در خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان، از زحمات و تلاش های کارکنان باشگاه به ویژه خبرنگاران تقدیر کرد.

دکتر محسن عراقی زاده مدیر کل هواشناسی استان، با اشاره به اهمیت رسانه در دنیای امروز، بر ارتباط موثر و گسترده با هواشناسی تاکید و خاطرنشان کرد: علاوه برگزارشات آب و هوا، فعالیت ها و مشکلات هواشناسی باید به بهترین شکل توسط رسانه ها منعکس و به اطلاع عموم جامعه برسد.

در ادامه مهندس محسن هدایتی مدیر باشگاه خبرنگاران جوان خراسان رضوی، با توجه به اهمیت افزایش بازدید مخاطبان سایت و کانال تلگرامی به رویکرد نگاه نو به خبر و پیگیری سوژه های جدید درجهت بهبود اخبار سایت اشاره کرد.

مهندس یحیی قاینی پور رئیس مرکز پیش بینی استان نیز با بیان این نکته که هواشناسی در بین عموم مردم شناخته شده نیست، به اهمیت و نقش هواشناسی در امور زیربنایی، مدیریت بحران، ریسک و ... اشاره نمود.

در پایان مقرر شد هماهنگی لازم برای بازدید از هواشناسی درجهت افزایش اطلاعات خبرنگاران باشگاه در تهیه اخبار و گزارشات تخصصی و ... انجام شود.