پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

 به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان رضوی، مهندس قاینی پور صبح دوشنبه 26 فروردین 98 در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از بردسکن بیشترین حجم بارش در قوچان به میزان 35 میلیمتر، تربت جام 34 میلیمتر و کاشمر و تایباد هر یک به میزان 32 میلیمتر ثبت شد. 
وی ادامه داد: طی این مدت در شهرستان های سرخس، سبزوار، چناران، نیشابور، تربت حیدریه، گناباد، درگز، فریمان، مشهد، بجستان و کلات نادر نیز بین 20 تا 30 میلیمتر باران باریده است. 
رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های شدید باران که از شنبه پیش از سمت غرب استان آغاز شد تا ظهر فردا 27 فروردین به ویژه در نوار شرقی خراسان رضوی با شدت کمتری ادامه دارد. 
وی همچنین به آغاز روند افزایش دمای هوا در خراسان رضوی از روز سه شنبه آتی اشاره و بیان کرد: بر این اساس بیشینه دمای هوای مشهد فردا سه شنبه با افزایش هفت درجه ای به 19 درجه افزایش خواهد یافت.
وی افزود: بیشینه دمای امروز هوای مشهد 12 درجه سلسیوس پیش بینی شده که نسبت به دو روز پیش کاهش 10 درجه ای دارد. 
طی 24 ساعت گذشته قوچان با کمینه دمای شش درجه سلسیوس و مه ولات با بیشینه دمای 22 درجه به ترتیب خنکترین و گرمترین شهرستان های خراسان رضوی بودند.