پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

وظیفه اصلی سازمان هواشناسی کشور در راستای تامین اهداف ملی و بین المللی، حفاظت از جان و مال مردم در مقابل مخاطرات مرتبط با آب، هوا و اقلیم می باشد.

بنابراین :

1- در جهت خدمت رسانی بهتر و اطلاع از نظر کاربران در هر پیش بینی امکان نظر سنجی از کاربران وجود دارد که می توان بازخورد مناسب را دریافت نمود . و متناسب با آن تغییراتی در جهت بهینه شدن فرایند انجام داد .

 

2- با توجه به کشیک شبانه روزی پیش بینی در ایام سیل خیز (تابستان) استان کاربران می توانند در هر زمان با شماره مستقیم 33400272 ارتباط برقرار نمایند.

 

3- کاربران کشاورزی عضو تهک (توسعه هواشناسی کاربردی ) از تحلیل های جوی و توصیه های کشاورزی مطابق با هر پدیده جوی از طریق  پیامک مطلع می شوند.

 

4- جهت جلوگیری از خسارات احتمالی ،اطلاع رسانی بهنگام پیش بینی های جوی واطلاعیه واخطاریه به مسولین استان توسط ارسال پیامک صورت می پذیرد.

 

5- جهت رفاه حال مسافرین در ایام مختلف سال جلسات متعددی با مدیریت بحران استانداری ،مدیریت بحران فرمانداری شهرستانها،کمیته ایمنی حمل ونقل وکمیته استقبال از زائرین برگزار می گردد که درآن با توجه به پدیده های پیش بینی شده تمهیدات لازم در خصوص رفاه حال مسافرین و حفاظت از جان و مال مردم انجام می شود.