پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

طبق تحلیل نقشه‌ها و مدلهای هواشناسی انتظار می‌رود از فردا با استقرار سامانه بارشی و گسترش جریانات ناپایدار جوی علاوه بر بارش برف و باران که به تناوب تا اواخر وقت شنبه هفته آتی (97/12/11) در سطح استان ادامه خواهد داشت، شاهد افزایش شدت وزش باد در سطح استان باشیم. بطوریکه فردا چهارشنبه (97/12/08) وزش باد در غالب نقاط استان شدید همراه با گرد و خاک و احتمال بروز خسارت پیش‌بینی می‌شود (بویژه نوار شرقی و نیمه جنوبی).

بر این اساس:

 

  • چهارشنبه (97/12/08) آسمان در غالب نقاط استان نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک از بعدازظهر افزایش ابر در طول عصر و شب همراه با رگبار در برخی نقاط رعدوبرق (نواحی سردسیر بارش بشکل باران و برف ).
  • پنج‌شنبه (97/12/09) نیمه ابری تا ابری و مه آلود همراه با بارش بویژه نیمه شمالی و نواحی مرکزی استان.
  •  جمعه (97/12/10) قسمتی تا نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک (بویژه نوار شرقی) در بعدازظهر افزایش ابر همراه با بارش در نواحی مرتفع و سردسیر باران و برف.
  • شنبه (97/12/11) قسمتی تا نیمه ابری توام با وزش باد در برخی نقاط بارش پراکنده، در نیمه جنوبی مخصوصا جنوب شرق رگبار و رعدوبرق با احتمال آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل‌های این ناحیه از استان.