پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی خراسان رضوی، مهندس قاینی پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پس از گناباد شهرستان های تربت جام و درگز با 16 میلیمتر، بردسکن و خواف با 14 میلیمتر و سرخس، فریمان و تربت حیدریه با 12 میلیمتر بیشترین بارندگی را داشته اند.
وی میزان بارش در مشهد را نیز طی همین مدت 10 میلیمتر اعلام و بیان کرد: در قوچان، سبزوار، گلمکان، نیشابور، کاشمر، کلات، تایباد، بجستان و جغتای نیز حجم بارش بین سه تا 10 میلیمتر بود.
رئیس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ادامه داد: بارش باران که از شب گذشته در مناطق مختلف استان شدت گرفته امروز در بیشتر نواحی خراسان رضوی به صورت پرحجم گسترش می یابد.
وی گفت: فعالیت این سامانه بارشی در خراسان رضوی تا روز چهارشنبه هفته جاری به صورت برف و باران ادامه خواهد یافت. طی این مدت احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیلها به ویژه در نیمه شرقی و جنوبی خراسان وجود دارد.
وی همچنین به افت چند درجه ای دمای هوا در خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: بر این اساس بیشینه دمای امروز هوای مشهد سه درجه سلسیوس پیش بینی شده که نسبت به دیروز چهار درجه کاهش دارد.
شایان ذکر است، فریمان با کمینه دمای صفر درجه و مه ولات با بیشینه دمای 15 درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستان های خراسان رضوی در 24 ساعت گذشته بودند.