پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

تحلیل نقشه‌ها و مدلهای هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه بارشی در استان می‌باشد که تا اواخر وقت چهارشنبه (97/11/24) موجب بارندگی در غالب نقاط خواهد شد.

 طبق تحلیل انجام شده این سیستم از بعدازظهر فردا با تقویت و افزایش فعالیت موجب آبگرفتگی و سیلابی شدن میسل‌ها همچنین بارش برف و باران و کاهش دما (بطور میانگین 10 تا 12 درجه سلسیوس) در غالب نقاط استان خواهد گردید.

یکشنبه (97/11/21) : بارش پراکنده در سطح استان همراه با وزش باد شدید لحظه‌ای.

دوشنبه (97/11/22): اوایل وقت بارش پراکنده بتدریج تقویت و گسترش سیستم، وقوع بارش‌های رگباری همراه با رعد و برق، آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل‌ها در استان بویژه نیمه جنوبی و نوار شرقی.

سه شنبه (97/11/23): تقویت سیستم بارش‌زا آبگرفتگی و سیلابی شدن مسیل‌ها در غالب نقاط استان و از بعدازظهر در نواحی سردسیر بارش برف همراه با وزش باد شدید.

  • طی فعالیت این سیستم بعلت وقوع بارش برف و باران، وزش باد شدید، کولاک، کاهش دما، لغزندگی معابر و محورها همچنین تشکیل مه و کاهش دید اختلال در سیستم حمل و نقل استان پیش‌بینی می‌شود .

خواهشمند است جهت جلوگیری از بروز خسارات احتمالی دستور در نظر گرفتن تمهیدات لازم را مبذول فرمائید