پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

طبق تحلیل نقشه‌های هواشناسی از فردا پنج‌شنبه (97/10/13) استان تحت تأثیر سامانه بارش‌زا قرار خواهد گرفت، که با گسترش و استقرار کامل آن از بعدازظهر پنج‌شنبه درغالب نقاط استان شاهد وقوع بارش‌های رگباری توام با رعدوبرق (در نواحی مستعد بارش تگرگ) و وزش باد شدید خواهیم بود. این سامانه با جریانات سرد نیز همراه است و انتظار می‌رود باعث کاهش دما از اواخر وقت پنج‌شنبه در سطح استان گردد.

  • شروع بارندگی از بعدازظهر پنج‌شنبه (97/10/13) از نواحی غرب و شمال‌غرب استان (در نواحی مستعد توام با رعدوبرق و احتمال بارش تگرگ) و وزش باد شدید لحظه‌ای پیش‌بینی می‌شود .
  • با توجه به حجم بارش‌ امکان وقوع آبگرفتگی معابر در شهرستان‌ها و سیلابی شدن مسیل‌های استان در فاصله زمانی پنج شنبه و جمعه (13و 97/10/14) وجود دارد.
  • طی فعالیت این سامانه (بویژه در روز جمعه ) وزش باد در غالب نقاط استان شدید با احتمال بروز خسارت پیش‌بینی می‌شود.
  • از اواخر وقت پنج‌شنبه بارش در نواحی سردسیر بشکل باران و برف پیش‌بینی شده است .
  • طی روز شنبه (97/10/15) علاوه بر بارش‌های پراکنده انتظار می‌رود پدیده مه بطور گسترده‌ای استان را تحت تاثیر قرار داده که باعث کاهش میدان دید در غالب محورهای استان خواهد شد.
  • با توجه به بارش باران و برف، وزش باد شدید، تشکیل مه و کاهش دید احتمال اختلال در سیستم حمل و نقل استان دور از انتظار نیست.
  • طبق مدلهای پیش‌یابی بیشترین حجم بارش در شهرستانها و توابع: درگز، قوچان، چناران، کلات (بویژه ارتفاعات هزار مسجد)، سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، نیشابور، ارتفاعات بینالود، فریمان، توابع تربت حیدریه و کاشمر، اطراف سرخس (بویژه نواحی غربی شهرستان) و همچنین در شهرستان مشهد مقدس پیش‌بینی می‌شود.

خواهشمند است دستور در نظر گرفتن تمهیدات لازم جهت جلوگیری از بروز خسارت احتمالی را مبذول فرمائید.