پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان خراسان رضوی، این نمایشگاه با حضور استاندار خراسان رضوی مهندسر رشیدیان وروسای دانشگاه‌ها و رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس  افتتاح شد.

نظر به اهمیت شناسایی توانمندی‌های پژوهش و فناوری استان و فراهم‌سازی زمینه مناسب برای یافته های پژوهشی، هواشناسی استان با ارائه طرح‌های تحقیقاتی، پژوهشی و به منظور شناساندن دستاوردهای خود، در این نمایشگاه مشارکت و حضور یافت.

در روز نخست این نمایشگاه مسوولین استانی ، ضمن بازدید از غرفه هواشناسی در جریان آخرین اقدامات و پیشرفت های استان از جمله: تهک  و توسعه شبکه ایستگاه‌ها و ... قرار گرفتند.

نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی با برپایی حدود 400 غرفه در حوزه‌های مختلف پژوهش و فناوری، ایجاد کارگاه‌های مشاوره تخصصی، رونمایی از طرح‌ها و دستاوردهای واحدهای پژوهشی و رونمایی از 15 طرح نوآورانه علمی و پژوهشی در فضایی بالغ‌ بر 8000 مترمربع با مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین کلیه دانشگاه‌های عضو شبکه دانشگاهی استان خراسان رضوی و آستان مقدس رضوی و حوزه علمیه مشهد مقدس از امروز 17 آذرماه به مدت 4 روز در محل نمایشگاه‌های بین اللملی استان خراسان رضوی برپا شد