پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ
    بررسی و تحلیل آخرین نقشه‌ها و مدل‌هاي هواشناسی نشان دهنده افزایش شدت وزش باد از بعدازظهر امروز دوشنبه (96/07/24) می‌باشد بویژه طی روزهای سه‌شنبه ( 96/07/25) و چهارشنبه (96/07/26) وزش باد شدید در غالب نقاط استان (در برخی نقاط توام با گردوخاک) پیش‌بینی می‌گردد، که این امر احتمال بروز خسارت را در پی دارد.
 
·        نفوذ و گسترش جریانات شمالی سرد و نسبتا مرطوب از بعدازظهر فردا سه شنبه تا اواخر هفته جاری، کاهش محسوس دما (بطور میانگین بین 8  تا 10 درجه سانتیگراد ) در سطح استان را بهمراه خواهد داشت. بطوریکه دمای حداقل در اوایل وقت روز چهارشنبه و صبح پنجشنبه در مناطق سردسیر و کوهستانی به صفر و کمتر از صفر درجه سانتیگراد خواهد رسید.
·        ضمنا از بعدازظهر روز سه شنبه تا اواسط روز چهارشنبه افزایش ابرناکی در سطح استان و بارش‌های رگباری بخصوص در نواحی شمال و شمال غرب استان پیش‌بینی می‌شود.
از اینرو با توجه به کاهش دما توصیه می‌گردد، گلخانه‌ها، مرغ داری‌ها و دامداری‌ها نسبت به تنظیم دمای محیط، همچنین کشاورزان (خصوصا صیفی‌کاران) جهت جلوگیری از بروز خسارات احتمالی تمهیدات لازم را به عمل آورند.