پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).
چاپ

طبق تحلیل آخرین نقشه‌ها و مدل‌های پیش‌‌یابی هواشناسی از روز شنبه ( 29/08/95) با نفوذ جریانات سرد شمالی ضمن افزایش ابرناکی ، وزش باد و شروع بارندگی در سطح استان انتظار می‌رود دمای هوا نیز به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش یابد، بطوریکه طبق محاسبات انجام شده تا اواسط هفته آینده دمای حداکثر روزانه نسبت به امروز (25/08/95) حدود 20 درجه و دمای حداقل شبانه بیش از 10 درجه سانتیگراد کاهش خواهد داشت و قطعاً دمای حداقل در مناطق سردسیر استان به کمتر از 10 درجه سانتیگراد زیر صفر خواهد رسید. بر این اساس :

  • شروع بارندگی از روز شنبه (29/08/95)و از نواحی غربی استان به شکل باران پیش‌بینی شده که با نفوذ جریانات سرد شمالی تا اواخر روز مذکور در غالب نقاط نیمه شمالی و نواحی سردسیر و کوهستانی استان تبدیل به بارش برف و باران خواهد شد که طبق پیش بینی های انجام شده،  بارش ها بطور متناوب تا اواخر وقت دوشنبه (01/09/95) ادامه خواهد داشت. (بیشترین حجم بارش‌ها در فاصله زمانی شنبه (29/08/95) تا اواخر وقت یکشنبه (30/08/95) در نیمه شمالی استان پیش‌بینی شده است)
  • کاهش دما از روز شنبه (29/08/95) شروع و برودت هوا تا پایان هفته در سطح استان ماندگار خواهد بود.
  • طی فعالیت این سیستم، وزش باد در غالب نقاط استان نسبتاً شدید و در برخی نقاط (بویژه نوار شرقی) شدید پیش‌بینی می‌شود.
  • طی فعالیت این سامانه به علت تشکیل مه، وزش باد، کولاک برف و باران و کاهش دید احتمال اختلال در سیستم حمل و نقل استان دور از انتظار نمی باشد.
  • با توجه به ایام پایانی ماه صفر و برودت هوا توصیه می‌گردد کاروان‌های زیارتی نسبت به تجهیز و به همراه داشتن وسایل گرمایشی مناسب ، تمهیدات و اقدامات لازم را مبذول دارند.

با توجه به فعال بودن سیستم، اطلاعات تکمیلی و تغییرات احتمالی در اطلاعیه‌های بعدی و بولتن‌های پیش‌بینی به استحضار خواهد رسید.