پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/razavimet2/domains/razavimet.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

        احتراماً؛ طبق تحلیل نقشه‌ها و مدل های هواشناسی با گسترش جریانات ناپایدار جوی طی فردا چهارشنبه (97/8/16) شاهد افزایش ابرناکی و افزایش شدت وزش باد درغالب نقاط استان خواهیم بود، که انتظار می رود در نیمه شمالی و نواحی غربی خراسان رضوی منجر به وقوع بارش های رگباری با احتمال رعدوبرق و همچنین کاهش دما ( 4 تا 8 درجه ) خواهد شد.

15 آبان 1397

نفوذ سامانه بارش زا از اوایل وقت شنبه

1- وقوع بارشهای رگباری توام با رعدو برق ( در نواحی مستعد بارش تگرگ ) و وزش باد شدید

2-کاهش دما بین 15 تا 17 درجه سلسیوس از یکشنبه

3-آبگرفتگی معابرو سیلابی شدن مسیل ها

4-تشکیل مه و ماندگاری هوای سرد

3 آبان 1397

گسترش جریانات ناپایدار جوی از عصرامروز

*افزایش ابرناکی ، وزش باد شدید همراه با گرد خاک با احتمال بروز خسارت

*وقوع بارش های رگباری توام با رعد و برق و ایجاد رواناب تا عصر فردا

2 مهر 1397

طبق بررسی نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی از امروز بعدازظهر (سه شنبه 97/06/27) استان بتدریج تحت تاثیر سامانه ای ناپایدار و فعال در نواحی غربی کشور قرار خواهد گرفت.

27 شهریور 1397

احتراماً؛ طبق بررسی نقشه ها و مدل هواشناسی از اواخر وقت امروز نیمه شمالی استان تحت تاثیر جریانات ناپایدار و مرطوب شمالی قرار خواهد گرفت، که ضمن افزایش ابرناکی و افزایش شدت وزش باد در ساعات عصر و شب موجب وقوع بارش های رگباری توام با رعدوبرق (نواحی مستعد احتمال بارش تگرگ) خواهد شد.

31 تیر 1397

طبق بررسی نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی با توجه به نفوذ جریانات کم فشار جنوبی و گسترش سامانه پر ارتفاع شمال آفریقا بر روی کشور انتظار می‌رود از روز شنبه هفته آینده (97/04/16) دما درسطح استان روند افزایشی یافته بطوریکه تا اواسط هفته در اکثر نقاط گرمسیر استان دما به بالاتر از 43 درجه سلسیوس ( در برخی نقاط بالاتر از 45 درجه سلسیوس ) نیز برسد.

14 تیر 1397

بررسی آخرین نقشه‌ها و مدل‌های هواشناسی نشان‌دهنده افزایش شدت وزش باد از بعدازظهر امروز ( دوشنبه 97/04/11) و طی سه روز آینده در سطح استان می‌باشد.

  • بیشترین شدت وزش باد در نوار شرقی و نیمه جنوبی بویژه جنوب شرق استان پیش‌بینی می‌گردد که ضمن کاهش دید افقی و کیفیت هوا احتمال بروز خسارت را نیز در پی خواهد داشت.
11 تیر 1397

با توجه به تقویت و گسترش امواج ناپایدار جوی فعال در سطح استان انتظار می‌رود از عصر امروز (سه‌شنبه 97/03/22) ضمن افزایش شدت وزش باد و ایجاد گرد و خاک که ضمن کاهش کیفیت هوا احتمال بروز خسارت را نیز در پی خواهد داشت انتظار می‌رود شاهد وقوع بارش‌های رگباری توام با رعد و برق تا روز پنجشنبه هفته جاری در سطح استان بویژه در نوار شمالی، نیمه غربی و نواحی مرکزی باشیم.

22 خرداد 1397